emoji-quarantineМагазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
promo_banner
+380964603181
+380 (96) 460-31-81
+380 (50) 163-54-79
Автостандарт

Паливні фільтри

Паливні фільтри потрібні у всіх автомобілях для недопущення попадання в паливну систему різних фракцій і домішок, що потрапляють в паливо різними шляхами.

Для очищення палива від домішок використовуються паливні фільтри. На дизельних авто змінювати цей елемент потрібно через 30 тис. км пробігу. Для автомобілів, що працюють на бензині, термін заміни становить 60-100 тис. км. Якщо несвоєчасно провести маніпуляцію або встановити неякісну деталь, то можлива поломка паливного насоса. Оригінальні автомобільні паливні  фільтри для Daewoo, ВАЗ, Chevrolet, які відповідають всім вимогам, які пропонує купити в Україні компанія «Автостандарт».

 

Ознаки несправності паливних фільтрів для автомобілів

На поломку фільтруючого елемента вказують наступні ознаки:

  • нерівномірне функціонування двигуна;
  • падіння потужності двигуна, при цьому інші проблеми не спостерігаються;
  • збільшення витрати паливної суміші.

незалежно від пробігу, при перших ознаках засмічення треба відразу міняти деталь, при цьому використовувати тільки якісні паливні фільтри для автомобілів від російського, корейської, словенського виробників. Для газобалонного устаткування автомобільні фільтри очищення палива створюють в США.

 

Фільтри очищення палива для ВАЗ, Daewoo, Chevrolet

Очищающие элементы для автомобилей имеют несколько слоев, через которые проходит топливо. Для карбюраторных машин используются фильтры с пластиковым корпусом. Для топливных систем с высоким давлением применяются металлические колбы, внутри которых находятся элементы для очистки топлива. В среднем фильтр имеет высоту 10-20 см, а диаметр — 10-12 см. Автомобильные топливные фильтры с более сложной конструкцией подходят для фильтрации влаги и парафинов.

Местонахождение топливного элемента зависит от конструкции автомобиля. В машинах, которые имеют карбюратор, фильтр находится возле него. В дизельных авто деталь установлена между топливным насосом и двигателем. Точное расположение запчасти зависит от модели и указано в инструкции к автомобилю.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner